EBOOKY A BROŽURY

od Daniela Petláka

Ebooky jsou zatím sepsány na téma stravování a Karet celostní medicíny. Tištěné brožury jsou Jarního detoxu a Karet celostní medicíny. Postupně však budou příbývat hlavní publikace celého projektu, který tvořím.

E-book

Návod na Karty celostní medicíny

160 stran návodu + 40 stran pracovní sešit

Rozhodl jsem se po 4 letech od vydání Karet celostní medicíny sepsat detailní a graficky propracovaný návod, jak se pomocí Karet můžete nasměrovat ke zdraví! Návod je tak přímo vázaný ke Kartám celostní medicíny a je jejich značným rozšířením. Obsahuje informace o tom, jak se co nejpřesněji pomocí Karet diagnostikovat, najít tu správnou kartu, otočit ji a pomocí systému léčby i pochopení příčiny i souvislostí se nasměrovat ke zlepšení zdraví i životního problému! ✨

Tištěná brožura

Brožurka ke Kartám celostní medicíny

Tištěná verze křídový papír, rozměry 10x14cm, 180 stran

Z tiskárny mi přišlo cca 100ks brožurek, které měly posunutý tisk o jednu stranu, čímž se čísla karet natiskly do středu brožurky - a tím nejsou moc vidět. Brožurka je součástí každého balení Karet celostní medicíny, tam jsou už se správnými čísly. Obsahuje dodatkové informace ke Kartám celostní medicíny, ovšem dokáže sloužit i samostatně tím, že v sobě obsahuje základní návody na určité obrazy nemocí dle tradiční čínské medicíny. Proto má i tak hodnotu.

Tištěná brožura či E-book

Jarní detox

Tištěná verze na křídový papír, 28 stran, 10 dní receptů

Jarní detox je 10-denní detoxikační brožurka pro úplné začátečníky. Obsahuje v sobě vegetariánské recepty a průvodce na 10 dní, které jsou pro mě dnes již každodenním stravováním, nicméně pro masožrouty to bude i tak výrazná změna jídelníčku. Jako očistý element zde působí vysoké dávky zelených potravin ječmene a chlorelly, které je nutné před zahájením detoxu objednat. Mimochodem, pokud jste distributor zelených potravin Green Ways, můžete díky této brožurce vytvořit skupinu pro detox a podpořit tak téma zelených potravin. Pokud nejste distributor, ale chcete být, napište mi.

E-book

Rýžový detox

40 stran, 28 dní průvodce, 17 receptů

Ebook Rýžový detox je 30-denním pokračováním Jarního detoxu, tedy jedná se o kúru pro pokročilejší. Je založen na podobných principech - vegetariánských jídlech a zelených potravinách. Jediný rozdíl je v tom, že celý měsíc očisty se vaří pouze rýže se zeleninou, tedy zeleninová rizota, občas s příměsí luštěnin. První týden dokonce pouze samotná rýže s kořením a kokosovým tukem. Trávení si tedy odpočne ještě mnohem víc a užívání vysokých dávek ječmene a chlorelly pročistí tělo opravdu razantním způsobem. Rýžový detox je pro ty, kteří chtějí jít ještě do větší hloubky. Stále se však jedná o mnohem bezpečnější detox než naleznete na trhu formou zeleninových či ovocných šťáv. Jeden den detoxu za 10 Kč.

E-book

Jarní kuchařka

78 stran, 34 receptů

Ebook Léčivá kuchařka jaro je krásným doplňkem k předchozím dvěma průvodcům - ti obsahovali plán, tato kuchařka obsahuje recepty. Jarní kuchařka tak může být dalším pokračováním jarní očistné kúry a nebo doplněním samotného detoxu - neb v sobě sama obsahuje léčivé i očistné recepty! Najdete zde rozpis receptů i potravin z pohledu pěti elementů tradiční čínské medicíny. Kuchařka tak může být výborným studijním materiálem pro ty, kteří se TČM zabývají. Jeden léčivý recept stojí 10 Kč. 

Zvýhodněná sada všech tří jarních ebooků se slevou 15%

Ebook Jarního detoxu + ebook Rýžového detoxu + ebook Léčivá jarní kuchařka za zvýhodněnou cenu se slevou 15%!

E-book

Podzimní detox

Ebook, 28 stran, 10 dní receptů

Ebook Podzimní detox s ječmenem a chlorellou je mojí úplně první publikací z roku 2016! Rozhodl jsem se ji zveřejnit pro širokou veřejnost mimo síť Green Ways, ať má užitek i pro mnoho dalších lidí. Je 10 denním průvodcem změnou stravy na podzimní za pomocí vitálních doplňků ječmene a chlorelly. Obsahuje 22 vegetariánských receptů a režim. Ať slouží dobru!