Rýžový detox

Zastav se a proměň svůj život za 28 dní!

#ryzovydetox

Co je rýžový detox?

Rýžový detox je 28-denní očistná kúra postavená na zákonitostech tradiční čínské medicíny. Celých 28 dní se jí jenom rýže, jež je každý týden doplňována o další potraviny. Celkově trvá detox 4 týdny a je rozdělen do 4 fází. K programu jsou navíc vytvořeny bylinné směsi Earth Alchemy, které podporují proces detoxikace. Detox je originální v tom, že nemá jeden neutrální jídelníček pro všechny zúčastněné, ale je rozdělen pro 4 odlišné typy lidí. Nejdůležitější informací je, že detox není žádným trpícím půstem a nemá za cíl otrávit člověku život. Snaží se lidem pomoct vyčistit ze svého těla to, co do něj v průběhu roku nashromáždili a v co nejkratším čase je přivést k harmonickému zdraví. Proto se na detox nedívejte jako na nucený půst, ale na velkou příležitost dát si své zdraví do pořádku. 

Detox funguje na principu obnovení trávícího ohně. Ten si můžeme představit jako ohniště pod kotlíkem, který představuje žaludek/slezina. Trávící oheň vyznačuje sílu, jakou máme k dispozici pro strávení jídla. Jestliže je trávící oheň slabý, nedokážeme plně strávit potravu v kotlíku, což vede ke snížení nutriční hodnoty přijaté z jídel. Následkem je vytváření tuku v těle, neboť nestrávenou směs nedokáže tělo strávit ani vyloučit, tak ji uloží na pozdější zpracování. Navíc čím více tuku tělo ukládá, tím je trávící oheň slabší, vnitřek těla chladne a tvoří se chronické nemoci. 

1. TÝDEN

rýže
+ koření (bez soli)

2. TÝDEN

rýže
+ koření a sůl
+ vařená zelenina

3. TÝDEN

rýže
+ koření a sůl
+ vařená zelenina
+ vařené luštěniny

4. TÝDEN

rýže
+ koření a sůl
+ vařená zelenina
+ vařené luštěniny
+ saláty a smoothie

,,Základem zdraví je správná funkce trávícího ohně."

E-book

Rýžový detox

Knížka Vás provede rýžovým detoxem. Obsahuje v sobě grafy a symptomy 4 konstitucí, doporučené potraviny pro každou konstituci a doporučený jídelníček. Taktéž pomáhá objasnit určité negativní příznaky, které se během očisty mohou dostavit. 

380 Kč

Ukázky z ebooku Rýžový detox