TERAPIE CELOSTNÍ MEDICÍNY

Celostní medicína se na člověka dívá zcela jinak než ta klasická západní - nerozděluje různé systémy na co nejmenší stavební jednotku (buňku), ale vnímá veškeré propojenosti a souvislosti. Chápe, že všechny orgány jsou spolu propojeny a proto je slepé léčit jeden jediný orgán, má-li problém. Mnohem důležitější je léčit všechny zároveň. A navíc chápe, že člověk není jen biologická forma složená z buněk, tkání a biochemických reakcí - je i psychický stav, vnímání sociálního zařazení, energetická průchodnost buněčné informace a především spirituální otevření jeho duše.

Celostní medicína tedy léčí zároveň těchto pět pilířů - bio, psycho, socio, energy, spirit. Terapeut celostní medicíny by měl tedy rozumět tělu jako lékař, umět jej uzdravit pomocí výživy jako nutriční terapeut i pomocí bylin jako fytoterapeut či aromaterapeut, psychice jako psychoterapeut, sociálním interakcím jako socionik, energetické průchodnosti informace jako jogín a spirituálnímu otevření jako samotné čisté bytí. Měl by tedy mít znalosti jako 7 odborníků dohromady a být čistým nástrojem Vyšší pomoci. Měl by být zbavený ega, mít vyřešené své programy a traumata, být šťastný, zdravý a v harmonii. 

Tomu pak i odpovídá jeho cena. Kdybyste šli za těmito 7mi odborníky zvlášť, zaplatíte hrubě přes 20.000,- Kč. Terapeut celostní medicíny vám může nabídnout všechny informace dohromady za mnohem nižší cenu a ještě k tomu lépe uvidí všechny souvislosti, které by těchto 7 odborníků zvlášť nezaznamenalo. 

CELOSTNÍ DIAGNOSTIKA

Ze začátku mi můžete říct váš hlavní problém, proč za mnou přicházíte, ať se mohu od něčeho odrazit. Dále pak nepotřebuji vědět nic, vše ostatní si zjistím během diagnostiky. 

K ní využívám techniku pulsní diagnostiky, díky níž zjistím fungování pěti elementů z pohledu TČM. Každý element pak v sobě obsahuje mnoho informací - od klasického fyziologického fungování orgánu, přes vaše psychosociální interakce s okolím, až po vnitřní spiritualitu a prožívání emocí. Ale nebojte se - nebolí to, používám pouze prsty, které přiložím na vaše ruce. A nechtějte po mně vysvětlit, jak to funguje. Nevím to. Vím jen to, že technika je až neuvěřitelně přesná a dokáže odhadnout nemoci i mnoho let dopředu, neb vnímá jemněhmotné vibrace, které jsou teprve zapsané v naší energetice, ale ještě se nestihly projevit do fyzického těla či psychického stavu. 

Pro lepší pochopení vašeho problému vám ukáži mé KARTY CELOSTNÍ MEDICÍNY, v nichž se okamžitě poznáte a dané příznaky i vykreslená postavička na vás krásně sednou. Vybereme 4 nejpřesnější karty, které si budete moci řádně prostudovat. 

Trvání - 20 minut.

ALCHYMIE DECHU A REGRESE DUŠE

Posléze vás vezmu na výlet do minulosti a retrospektivně budeme ve vašem životě hledat prvotní příčinu problému. Pro správnou detektivní práci však potřebujeme zklidnit vaši mysl - abyste mi od tématu neutíkali k tomu, co máte dneska koupit v obchodě. K tomu nám poslouží dechové techniky - ze začátku proto budeme intenzivně dýchat. Poté sami zklouznete do nulového stavu bez myšlenek a naše práce může začít. V tomto okamžiku je možné napíchnout akupunkturní body pro lepší vyřešení problému. 

Následně vám dám vstupní otázku, která otevře vaše vzpomínky a téměř okamžitě se vyjeví situace či životní styl, jež stojí za vznikem nemoci. Budeme se snažit co nejpřesněji popsat vaše pocity a prvotní příčinu. Od této chvíle si vše řídíte sami, nejedná se o žádnou hypnózu či programování mysli!

A pokud bude nutné jít i před narození, pak tam půjdeme. Ano, čtete dobře. Pro jistotu ještě jednou - pokud budeme společně cítit, že příčina nepochází z tohoto času a vy budete připraveni otevřít vzpomínky duše - čeká vás nezapomenutelný výlet. A možná první setkání se s vaší další identitou. 

Trvání - 90 minut. 

POCHOPENÍ PŘÍČINY

Regresí duše se nám objeví nějaké téma, které vypluje napovrch jako první. Zpravidla se bude jednat o nejtěžší trauma či situaci, jíž v životě řešíte a nemáte ji stále zpracovanou. Při rovzpomenutí si na ni budete cítit různé emoce - agresi, smutek, či cokoliv jiného - a tyto emoce budeme zpracovávat technikou přijetí-odpuštění. 

Jakmile se důkladně vyčistí jeden pocit, můžeme jít hledat další, hlubší. A takto budeme postupovat jako při loupání slupek cibule, dokud nenarazíme na úplně prvotní příčinu. Jakmile se jí dotkneme, emoce budou nejsilnější, neb otevřeme přímo pocity vaší duše, které měla uložené hluboko v sobě. Ze zkušeností mám zpozorováno, že klient dokáže na jednom sezení sloupnout až 5 slupek! Dále nás to však nepustí a pokud jsme doposud nenašli původní zdroj, dohodneme si další setkání na jiný termín. 

Najednou projdete velkým uvědoměním s Aha-momentem - vyjeví se vám totiž úplná pravda a pochopíte propojenost příčiny s vaším životem. Kde není těžkost na srdci, tam dochází k obnovení toku energie a vaše tělo se od nynějška začne samo regenerovat. A nejenom tělo - začne se vám měnit celá realita! Pokud je původcem problému nějaká osoba, sami budete koukat, že jeho chování k vám se radikálně změní. 

Trvání - 30 minut. 

LÉČIVÝ JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Aby k uzdravení došlo co nejrychleji, budeme se věnovat i tématu těla, nejenom mysli a duše. Tělo nejvíce ovlivňuje strava a skutečně jej tvoříme z toho, co jíme. Jenže moderní výživa se zaměřuje pouze na bílkoviny, tuky, sacharidy a vitamíny, což je proklatě málo. U klasického nutričního terapeuta dostanete v zimě doporučení na jogurty, nízkotučné sýry, rajčata, okurky, a další naprosto nevhodné potraviny tohoto období.

Zapomíná se dávné učení našich předků, že každá potravina má svoji sezónnost, teplotní termiku, hladinu vibrace Qi, afinitu k danému orgánu či emoci, a hlavně - svoji funkci (zvlhčování, vysušování, rozproudění, detoxikaci, zpevňování, budování, atd.) a směr působnosti (nahoru do hlavy, dolů do nohou, do krajů do kůže, dovnitř do orgánů, atd.). 

Na setkání vám hrubě nadiktuji hlavní potraviny, které vám pomohou řešit daný problém (ano, i pokud je psychického či duševního rázu!), a naopak, kterým byste se měli vyhnout. Pokud budete mít zájem o detailnější rozpis, vytvořím vám seznam všech potravin ze všech potravinových skupin, které jsou pro vás vhodné či škodlivé. A abyste je uměli správně zařadit, dostanete i seznam receptů. Tato služba rozpisu potravin a receptů je za hodinovou sazbu a vyhotovený jídelníček vám zašlu už do týdne emailem. 

Nadiktování v ordinaci - trvání 20 minut.
Jídelníček a seznam na míru - trvání 60 minut.

BYLINNÉ SMĚSI NA MÍRU

Abyste měli dalšího účinného pomocníka k uzdravení, je možnost mít i bylinné směsi přímo na míru! Mnoho terapeutů vám doporučí obecné vyráběné bylinné směsi, které mají ve svém sortimentu. Když jsem s bylinami začínal, chtěl jsem pro své klienty lepší péči, aby nemuseli mít několik lahviček směsí, ale jen jednu, popřípadě dvě ve formě kapslí a čaje. Zacílení léčby by tak bylo vyšší a navíc by klient ušetřil i peníze.

Dnes společně se svojí kamarádkou terapeutkou vyrábíme směsi sami - a především z českých bylin, neb si myslíme, že ty české jsou stejně tak léčivé, jako čínské. Pro klienty vyrábíme soukromě, pro veřejnost formou nově tvořeného eshopu EARTH ALCHEMY. Má to mnoho výhod - zacílí se přesně váš problém, mnohonásobně se zefektivní léčba, a hlavně se dá směs dále modifikovat - pokud vám nebude chutnat nebo bude dělat potíže (např. alergie), můžeme ji upravit. 

Máte možnost vybrat si až tři možnosti - čaj, kapsle, tinkturu. Z osobních zkušeností je nejlepší volbou čaj + kapsle (čaj léčí lehčí problémy, jako je bolest či tlaky v těle, kapsle ty hlubší, jako je vyčerpání, chronická nemoc, atd.). 

Některé byliny vám nadiktuji už přímo v ordinaci - abyste si do té doby, než vám dodám směs, mohli pomoct sami. 

Trvání dodání - 2 týdny.

CENA SETKÁNÍ - DOBROVOLNÁ

Obdržíte ucelené informace jako od 7 odborníků dohromady, za něž byste v průměru dali více než 20.000,- Kč. 

JEDNA TERAPIE

CELOSTNÍ DIAGNOSTIKA

REGRESE DUŠE

POCHOPENÍ PŘÍČINY

2.500,- Kč / 3h

DOBROVOLNÉ

JÍDELNÍČEK

CELOSTNÍ DIAGNOSTIKA

JÍDELNÍČEK NA MÍRU

1.200,- Kč

BYLINY

CELOSTNÍ DIAGNOSTIKA

BYLINY NA MÍRU

čaj: 300,- Kč
kapsle: 700,- Kč

ZPĚTNÁ VAZBA

S Danem jsem se setkala v době, kdy jsem neměla ideální výsledky krevních testů jater, ledvin, bílých krvinek a měla jsem již fyzické projevy - extrémní únavu, vyhublost, bolesti žaludku, bolesti zad v úrovni ledvin a rozházený menstruační cyklus. Setkání s Danem považuji za jednu z nejlepších časových a finančních investic. Oceňuji jeho lidský, přátelský a podporující přístup, jehož cílem je opravdu pomoci a ukázat cestu k uzdravení. S tím jsem se setkala zcela poprvé! Nechala jsem si tedy u Dana s důvěrou léčit i duši. Dan vám pomáhá komplexně, odnesla jsem si tedy celý balíček doporučení, který jsem ihned začala uvádět do praxe. Nutno říci, že i když je teprve krátká doba po terapii, výsledky jsem pociťovala již na setkání - došlo k extrémnímu uvolnění mého těla, následně po týdnu se mi upravil menstruační cyklus, zmizely bolesti zad v úrovni ledvin a setkání mi odstartovalo celou řadu léčivých "aha momentů". Terapie s Danem je jako krátkodobý, ale velmi účinný pobyt v lázní pro Vaši duši a tělo. Velké srdečné díky Dane!
Andrea, 25 letVYČERPÁNÍ
Při třetí návštěvě nemocnice se srdečními arytmiemi, bušením srdce, krvácením z nosu, bolestmi hlavy a hyperventilací mi byla doporučena návštěva psychologa. Následovala tříměsíční cesta plná panických atak a silných úzkostně-depresivních stavů, které jsem se snažil vyřešit návštěvou snad všech specializovaných doktorů - kardiologem počínaje a neurologem konče. Poté jsem se konečně odhodlal jít k psychologovi, který mi oznámil, že všechny psychoterapie na mě budou neúčinné a byla mi předepsána antidepresiva. K Danovi jsem se dostal náhodou o pár dní později, dodal mi naději a ukázal směr, kterým se pro uzdravení vydat. Viděli jsme se třikrát během jednoho měsíce. Všechny problémy od panických atak po bolesti hlavy jsou již minulostí a antidepresiv jsem se přitom ani nedotkl. Díky Danovi mě v životě opět nic neomezuje.
Jirka, 21 letPANICKÁ PORUCHA
Dobrý den, mé jméno je Tomáš Khůl. Jsem vozíčkář a trpím rakovinou podkoží. Tedy, trpěl jsem. Do konce roku 2016 jsem vedl život jako většina dnešních lidí - špatné stravování, životospráva nic moc, hodně stresu a negativních myšlenek. S Danem jsem se potkal začátkem března a věděl jsem, že se mi změní život. Nastartoval mě na správnou cestu ve stravování i jiný způsob myšlení, vzbudil ve mně nový život. Po běžné prohlídce v nemocnici, která následovala jen několik týdnů od prvního setkání s Danem, bylo ve zprávě, že nemoc ustupuje. Po pár měsících se stalo téměř nemožné - RAKOVINA BYLA PRYČ! V současné době jsem bez obtíží, zákeřná mrška dala ,,sbohem,, a já mám v pořádku veškeré krevní testy. Nikdy bych nevěřil, že správná strava a způsob myšlení mohou člověka tak uzdravit... Děkuji Dane!
Tomáš, 46 letRAKOVINA PODKOŽÍ

NAPIŠTE VLASTNÍ REFERENCI