KORONAVIRUS V ČESKU. JSTE MOŽNOU OBĚTÍ?

Jsme vystaveni vysokému riziku.

Poslední dobou hýbou světem katastrofy – hořící pralesy, hrozící třetí světová válka, a hlavně nezničitelný smrtelný koronavirus. Lidé i zvířata umírají ve velkém, problémy se už řítí do Evropy a i my jsme vystaveni vysokému riziku úmrtí. Musíme si jít nakoupit zásoby rýže, nosit ochranné roušky a modlit se za vakcínu. Mezitím klesají akcie, ekonomika jde prudce dolů, měny oslabují, trhy s Asií se uzavírají. V lidech zavládla panika a strach, bojí se vyjít do ulic a věří, že je vláda i medicína spasí. Čelíme smrtelné epidemii, která se šíří vzduchem, může nakazit a zabít každého. I Vás, co čtete tento článek! Riziko nákazy je tak velké, že se veškerá témata zploštila na to jediné – jak se nenakazit a přežít. Dokonce blížící se jarní počasí s sebou přinese větry z Asie, které obsahují koronavir a roznesou ho po celé Evropě… Začíná apokalypsa, které jsme se ve filmech tak moc obávali!

Už je první případ úmrtí na koronavir v Česku!!!

Tak přesně takovéhle zprávy zabírají na ovčany, jež se nechají denně masírovat masmédii a vyvolaným strachem. Skutečnost je taková, že koronavirus je však pouze proměnná. Kdyby to nebyl smrtelný virus, bylo by to vysoké 5G, uprchlíci, hořící světové památky, či jiný smrtelný virus jako chřipka, SARS, HIV. Dokonce na tyto zmíněné viry je mnohonásobně vyšší úmrtnost než na koronavir. Proto to zopakuji ještě jednou – KORONAVIRUS JE POUZE PROMĚNNÁ, KTERÁ ODKLÁNÍ POZORNOST OD SKUTEČNÝCH PROBLÉMŮ. Avšak které jsou ty skutečné problémy? Je to pečování o své zdraví a četná rakovina v populaci? Je to blížící se finanční krize? Je to globální oteplování a vysychání vody? A co je vlastně příčinou toho všeho, že se svět bortí? Kdo za to může?

Jak ovládat lidské vědomí?

Je to naprosto jednoduché – vědomí se bojí smrti, neb věří, že je omezené a smrtí zaniká. Proto nejlepší možný způsob, jak ho ovládat, je skrze strach ze smrti. Okolo koronaviru je uměle vyvolána gigantická absurdní panika právě proto, aby lidé byli snáze manipulovatelní. Když máme ovci v ohradě, můžeme jí dávat naprosto všechno a ona to sežere, protože je závislá pouze na nás. Ovcím můžeme nabídnout dokonce i prázdnou placebo vakcínu s tím, že je to jediný možný lék. Vlastně už se to děje – kolik lidí má vakcínu na chřipku s vírou, že chřipku nikdy nedostanou? A kolik lidí by si dobrovolně nechalo vpíchnout vakcínu proti koronaviru, kdyby byla vynalezena? A vlastně jak moc bychom se mohli vládě bránit a odmítat ji, kdybychom si ji nechtěli vpíchnout? Ovci je prostě výhodné vlastnit ve své ohradě, neb kdybychom jí dali svobodu, začala by být svými názory nebezpečná až prozíravá a mohla by osvobodit další ovce. To žádný pasáček nechce, přijít o své ovce. Pokud v nich začne vidět, že se probouzejí a smýšlejí jinak, ba dokonce plánují útěk z ohrady, musí je rychle přes něco stáhnout. Ano, bingo – a stáhne je strachem. Vezme jim totiž pocit bezpečí a namluví, že bez něj nemohou přežít, že venku na louce je smrtelný virus. A ovce poslechnou, dají zpátečku, nechají se uzavřít a papají vše, co jim pasáček donese. Ani nepřemýšlejí, že jim může pasáček dávat jídlo, které jim ubližuje, protože věří, že se o ně dobře stará.

Cesta z ohrady je tedy velmi dlouhá a vede přes obrovské prozření, které může trvat mnohdy až několik životů. Pokud jste se právě pozastavili nad těmi životy, tak vám přeji, ať máte možnost prozřít už v tomto. Když hyne ego a padá ohrada, bolí to a přichází obrovský vzdor, hněv i nepřijetí. Jestliže Vás má slova dráždí, pak jedině dobře, narazili jste na ohradu. A kdo má od ní klíč? Ve skutečnosti žádný pasáček, ale Vy sami.

Všichni žijeme v omezení svého vědomí, které utváří realitu okolo nás. Jen málokdo vidí za oponu jeho divadelní hry. Jestliže přijímáme cizí strach za svůj, pak začneme žít jeho roli a budeme hrát hru, kterou nám napsali.

Jak moc je koronavirus nebezpečný?

Mnohem méně než chřipka.

Jak je to možné, vždyť na koronavirus umírá tolik lidí? Z koronaviru se udělal boom, stejně jako se dá udělat havárie letadla, která zasévá strach z létání do tolika jedinců. A víte, že letecká doprava je statisticky tou nejbezpečnější na světě?

Fakt, že na koronavirus umírá tolik lidí, je brán ze špatné statistiky – tedy z jednoho místa, z jedné kategorie. Je to naprosto stejné, jako kdybych počítal riziko letecké katastrofy u letadel s technickými problémy. Potom bych mohl světu s klidem říct, že padá každé druhé letadlo. Mohl bych i přidat, že z počtu 300 pasažérů zemřeli naprosto všichni, čímž bych statistiku ještě okořenil a riziko úmrtí v havarovaném letadle by bylo 100%.

Za 30 dní, co virus řádí ve světě, zemřelo 3.000 lidí. Jenže už se moc neříká, že to jsou většinou starší lidé a dotyční se slabou imunitou… A víte, kolik lidí zemře na obyčejnou chřipku? Až 1.800 denně. Denně! To máme za těch 30 dní už 54.000 obětí chřipky. A proč se o nich nemluví?

To, co je na koronaviru nebezpečné, není samotný virus, ale strach a panika, kterou s sebou šíří. Protože tím uzavírá vědomí do ohrady, snižuje dotyčnému vibrace a otevírá možné vstupy do těla, neb strach vypíná imunitu. A jak tedy imunita vůbec funguje?

Jak funguje imunita?

Imunita má dle celostní medicíny sídlo ve svrchní vrstvě kůže a nazývá se Wei Qi. Dle energetického náhledu má sídlo v auře. A dle západní medicíny má sídlo ve střevech. Všechny tři imunitní systémy fungují totožně – dělají tělu ochranu vůči napadení cizími organismy. První vrstvou je aura, jež se snaží odrážet cizí vibrace, a jelikož virus je ve své podstatě i energetickým systémem s nízkou vibrací, aura člověka s vyššími vibracemi virus nepustí dovnitř. Pokud by se však stalo, že by virus vnikl dovnitř, je zprvu zachycen ve svrchní vrstvě imunity Wei Qi, která se snaží vypustit ho co nejrychleji ven. A jestliže je virus až příliš silný, proniká až dovnitř do krve a tkání, kde s ním bojuje imunita tak jak ji známe ze škol – mikroflóra, bílé krvinky, atd.

Imunita člověka je tedy tvořena minimálně ze tří silných vrstev, které si umí poradit s naprosto každým neřádem. A když říkám, že s každým, tak naprosto s každým. Musí ale fungovat na 100%, což v drtivé většině nefunguje. Jídla bez nutriční hodnoty a strach jsou největšími nepřáteli imunity. Střeva potřebují dodávat prospěšné bakterie pomocí kvašených a čistých bio produktů, aby fungovala imunita. Nejvíce imunitu poškozují průmyslově zpracované potraviny – pečivo, sladkosti, sladidla, konzervanty, fast foody, trvanlivé konzervy, instantní polévky a červené maso. Každý den se proto rozhodujeme, zdali nakrmíme nemoc nebo zdraví. Co jste dnes nakrmili vy?

Je to všechno o strachu.

Největším nepřítelem imunity je strach. Strach v těle burcuje sympatický nervový systém, aby byl člověk v pozoru, čímž veškeré energetické zásoby putují do svalové a mozkové tkáně. Jestliže je veškerá pozornost těla do periferie (Yangu), aby mohl dotyčný v případě nouze utéct z daného místa, pak chybí v nitru těla (Yinu), kde sídlí i imunita. Každou stresovou situací proto odebíráme imunitě šanci se vybudovat a být naším dobrým ochráncem.

Navíc strach je vstupním prostředkem cizích patogenů do těla, takže jím i zvýšíme riziko nákazy. Strach má totiž klesající energetický směr – proto se nám chce ve strachu čůrat nebo na velkou, a každý patogen, jenž je přiblížen našemu tělu, se snáze vcucnutím dostane do těla. Strach ještě k tomu výrazně energeticky oslabuje ledviny, v nichž tkví naše životní síla, a stáváme se tak náchylnější k únavě. Jestliže jsme unavení, pak je i naše imunita slabší. A celé je to pak začarovaný kruh. Čím více jsme ve strachu, tím více jsme náchylnější. Čím více jsme náchylnější, tím snáze jsme manipulovatelnější. A toho koronavirus jen využívá – není tedy smrtelný sám o sobě, ale je smrtelný program strachu, který s sebou přináší. Na koronavirus proto umírají jen starší lidé a jedinci se slabou imunitou, které pohltil strach – ať už z koronaviru nebo z předešlého způsobu života, v němž žili. Každý máme volbu, zdali budeme žít ve strachu nebo ne. Sledováním negativních zpráv tomu však moc nepomůžeme.

Pokud jste propadli panice, pak jste obětí koronaviru. Právě jste si narušili vlastní imunitu na několik týdnů dopředu.

Jak z toho všeho ven?

Jak jsem psal výše – z ohrady je těžké vystoupit. Je to několikaletá cesta k hledání klíče (prozření), ale důležité je, že to jde! Zprvu je potřeba správně pojmenovat, co vyvolává strach a čím Vás ovlivňuje. Kam všude do své reality promítáte strach zevnitř sebe sama. Vyčistěte ho. Přijměte ho, odpusťte mu a uvidíte, jak se najednou zmenší na malého kluka.

Jestliže máte strach z koronaviru, pak správně pojmenujte, z čeho máte ve skutečnosti strach. Je tam strach ze smrti? Je tam strach ze ztráty kontroly? Protože ve své podstatě přestanete mít kontrolu nad svým životem, pokud se zavřou obchody a bude nevyzpytatelné i zaměstnání. Co dalšího tam je za strach? Vše to pojmenujte a zpracujte. Pokud s tím budete potřebovat poradit, můžeme je zpracovat efektivní metodou REGRESE DUŠE, stačí mi napsat a domluvíme se.

Dále zařaďte potraviny prospěšné pro imunitu – kvašenou zeleninu, kimchi, pickles, kombuchu, tibi, probiotika, či kefíry. Dívejte se i na kvalitu potravin, které jíte. Zkuste omezit vše, co jsem psal výše – pečivo, sladkosti, sladidla, konzervanty, fast foody, trvanlivé konzervy, instantní polévky a červené maso.

A začněte užívat byliny pro podporu imunity – echinaceu, tužebník, šípek, rakytník. Pokud budete chtít vyrobit směs přímo na míru, můžete napsat na BYLINKYNAMIRU.CZ, kde Vám směs rádi vyrobíme.

Život je takový, jaký si ho vytvoříte.

Nejdůležitější však je otevření se bezpodmínečné lásce a vděčnosti za život, jaký je. Nehledejte v něm chyby, je přesně takový, jaký má být. Nevyhledávejte negativní témata, ovlivňuje to Vaše podvědomí, které je pak celé zahlcené strachem a vyžaduje tyto katastrofické scénáře. Pamatujte, že jak smýšlíte vevnitř, to vyzařujete i do své reality. Jestliže jste otevřeni strachu z koronaviru, tak mu otevíráte brány. Navíc dáváte systému vládu nad sebou, předáváte mu svou zodpovědnost. A ztrácíte svou svobodu.

Koronavir přišel ve správnou chvíli, kdy je populace na pokraji sociální krize. Lidé jsou od sebe vzdálení, komunikují především přes sociální sítě, jsou závislí na přemýšlení a nedokáží se uvolnit, ani být sami v sobě, aniž by se nenudili. Nebuďte proto dalším z mnoha, co tuto krizi podpoří. Vzchopte se, postavte se strachu čelem a přetransformujte svůj život. Neuzdravíte tím totiž jenom sebe, ale nakazíte celé své okolí. Lidstvo se nevzpamatuje, dokud není na pokraji ohrožení. Právě se na tom pokraji pomalu nacházíme. Tak jak tuto šanci uchopíme

necháme se vtáhnout strachem zpátky do ohrady nebo z ní konečně vystoupíme?

29. února 2020
Daniel Petlák, terapeut celostní medicíny

Právě spouštíme rýžový detox, podpořte svou imunitu právě TEĎ! Klikněte na obrázek a prostudujte, co můžete získat!

Líbil se Vám článek a chcete jeho myšlenky šířit dál? Budu moc rád, děkuji!

Komentáře