Léčivá beseda Jaro v nás

pátek 17/3 od 18h do cca 21h v klubové scéně M-klubu na Litomyšlské 72 ve Vysokém Mýtě

💚 Zima byla letos opravdu náročná, nutila nás zanořit se do sebe a tvrdě zkonfrontovala s tím, co už k nám nepatří. Mnoho z nás se tak ocitlo ve víru zmatku a pod tlakem, že nic nefunguje, že jsou divné energie a že je život jaksi přísnější. V kolektivním vědomí bylo a stále je aktuální téma STABILITY a ODEVZDÁNÍ SE BOŽSTVÍ i ŽIVOTU. Vždy, když hyne naše lpění na něčem či někom, tak to bolí ego, které se toho drží jak jen to jde. I proto bylo nutné v zimě ODPOČÍVAT a nepřepalovat svou energetiku různými ceremoniemi a setkáváním. Máme se letos učit hospodařit se svou energií.

Dobrá zpráva! Jaro je však za dveřmi! A s ním krásný nový svěží vánek příznivé energie pro další rok! Slysím tedy výzvu k setkání a rozhodl jsem se pro první letošní besedu. Pojďme spolu oslavit příchod Nového roku osobním propojením na nádherném místě! Probereme témata JARA, a tedy regenerace, vzkříšení, očisty, pouštění starého, vítání nového a nasměrovat svůj šíp s cíleným záměrem na letošní rok, aby se kořeny zakořenily a stabilita rostla!

👉 Zvu vás na léčivou besedu do klubové scény M-klubu ve Vysokém Mýtě!

👉🏽 JAK BUDE AKCE PROBÍHAT?
Budeme si povídat o přicházející energii jara a to z celostního pohledu. Budeme i prožívat a ukazovat techniky na vnímání energie jara v nás.
1) Jarní energie - element dřeva a větru - energie jara z pohledu Tao a konceptu mikrokosmu i alchymie
2) Jarní stravování, byliny a očistné kúry - v tomhle tématu můžeme jít hodně do hloubky
3) Jarní psychosomatika - archetypy osobností jara - vizionář a generál
4) Jarní nemoci - prochladnutí, jarní únava, alergie a jak je uzdravit
5) Jaro v nás - jak spolupracovat s energií jara, naučit se ji vnímat a nechat se jí vést skrze své projekty - plus vizualizace na rok 2023

💸 VSTUPNÉ JE 250Kč. Kdo cítí, že chce dát více, může přispět více. Kdo cítí, že nemůže přispět tolik, může dát méně. 

☝️ Místo je vhodné dopředu rezervovat pro orientační počet zúčastněných osob, limit je cca 30. 
Zde odkaz na prostory: www.mklub.cz

Pro opozdilce přidávám svůj telefon 775226644 📱
----------------------------------------------------------------
Jsem Daniel Petlák, specialista celostní medicíny a alchymie. Již několik let vedu své klienty skrze vnitřní transformaci k poznání a uzdravení. Nevyznávám žádné náboženství a přesto jsem každý den ve spojení s Božskou vibrací i energií tvoření. Jsem člověk, alchymista, kterého baví nahlížet do svého nitra a překonávat překážky, které jsem si sám kdysi vytvořil ☯️

Kdo je Daniel Petlák?

Jsem Daniel Petlák, specialista celostní medicíny a alchymie. Již několik let vedu své klienty skrze vnitřní transformaci k poznání a uzdravení. Nevyznávám žádné náboženství a přesto jsem každý den ve spojení s Božskou vibrací i energií tvoření. Jsem člověk, alchymista, kterého baví nahlížet do svého nitra a překonávat překážky, které jsem si sám kdysi vytvořil.