BEWIT

ESENCE PRO ŽIVOT

seznam doporučených výrobků od firmy Bewit

Tato stránka slouží pro doporučení výrobků firmy Bewit, které jsem sám rozřadil do skupin podle záměru používání. 

Stačí kliknout na dané tlačítko a odkaz vás nasměruje na eshop firmy Bewit, kde si jen doporučené produkty dáte do košíku.

Co vše najdete na této stránce:

 • 1
  Prawteiny - kakaové pasty
 • 2
  Sušené šťávy - prášky
 • 3
  Esenciální aromaoleje - směsi
 • 4
  Esenciální aromaoleje - jednodruhové
 • 5
  Difuzéry a doplňky
 • 6
  Holistická kosmetika

DOPLNĚNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE - PRAWTEINY

Prawteiny - kakaové pasty plné minerálů

Majitel Bewitu Jiří Černota si dal záměr vytvořit potravinový doplněk současnosti, který bude obsahovat ty nejesenciálnější suroviny naší Matičky Země. Myslím, že se mu to podařilo! Smíchal dohromady kakaovou pastu, mořské i sladkovodní řasy, třtinovou šťávu, výtažky z pupenů stromů i rostlin a esenciální oleje z bylin, květů, kořenů a kůry. Vytvořil tak jedinečnou synergii stovek aktivních látek, jež mají všechny svůj původ z přírody.

Prawtein tak v sobě obsahuje velké plnohodnotné množství minerálů a stopových prvků, převážně hořčíku a síry díky kakaovým bobům. 

Prawteiny ještě nechal po frekvenční stránce doplnit o potenci zlata, diamantu, tvaru křišťálových pyramid a léčivých zvukových vibrací.

Toto je základ všech Prawteinů, a následně se rozhodl, že vytvoří celou řadu produktů, kde každý bude mít ještě další jedinečnou přísadu navíc. Vznikly tak Prawteiny s přísadou medicinálních hub, silných léčivých bylin, dalších éterických olejů, včelích produktů a cbd. Můžete si tak vybrat ten svůj, který je přesně na míru pro vás!

Prawteiny míchá můj kamarád a spolužák ze školy TČM David Tekenöš.

Užívá se 1-3 malá moka lžička 1-3x denně.

Doporučené Prawteiny, které sám užívám:

BEWIT PRAWTEIN GINSENG PLUS

Prawtein se ženšenem nádherně doplňuje ledviny, tedy životní energii, a stal se pro mě každodenním pomocníkem pro udržení životní esence. Ženšen je totiž jedna z mála bylin, která doplňuje Yin ledvin.

BEWIT PRAWTEIN POLLEN MAX

Prawtein s včelím pylem se pro mě stal nejchutnějším, je krásně nasládlý a doplňuje stejně jako ženšen životní esenci ledvin. Pozor však, kdo je na včelí pyl alergický.

BEWIT PRAWTEIN CORDYCEPS PLUS

Prawtein s cordycepsem taktéž doplňuje ledviny, ale Yang, tedy životní oheň. Umí tak rozproudit zašlou stagnaci. Když si ho dám, brní mi celé tělo jak helikoptéra a mám chuť k proaktivitě.

BEWIT Prawtein Carbon Elixir

Prawtein s šungitem, aktivním uhlím, je TOP produkt společnosti Bewit. Každý měsíc trhá rekordy v prodeji. Obsahuje v sobě totiž plně vstřebatelnou formu uhlíku C60, která revitalizuje buňky, čistí tělo od spike proteinů, a aktivuje životní energii.

REVITALIZACE TĚLA - SUŠENÉ ŠŤÁVY

Prášky ze sušených šťáv

Jestliže náš osobní jídelníček neobsahuje každý den domácí a farmářské bio potraviny a výrobky, je sáhnutí po sušených šťávách bezvadnou volbou. Je však nutno se na ně nedívat jako na doplněk stravy - ale jako na stravu samotnou, kterou obohatíme jídelníček.

Traviny, jakými je mladý ječmen, mladý oves, mladá vojtěška, či mladá pšenice, obsahují prakticky vše, co tělo potřebuje. Disponují plnou enzymatickou výbavou pro správné trávení i mikrobiom, arzenálem antioxidantů pro ochranu buněk a celým spektrem vitamínů, především vitamínu C.

Sladkovodní řasy a sinice jako je chlorella a spirulina umí výborně detoxikovat tělo a dodat esenciální aminokyseliny pro tvorbu bílkovin. 

Elementární zelenina jako je červená řepa či mrkev dodají tělu výrazné množství životní energie.

Doporučené sušené šťávy, které sám užívám:

BEWIT Červená řepa BIO RAW, prášek ze šťávy

Červená řepa je mou šťávou číslo jedna! Nádherně doplňuje krev, čímž uvnitřňuje pozornost a životní energii dovnitř, zklidní játra, navodí harmonii a dopřeje tělu postrádanou revitalizaci.

BEWIT Mrkev BIO RAW, prášek ze šťávy

Šťáva z mrkve je úžasným uzemňovačem a doplňkem vitamínů potřebných pro oči. Monitor vypaluje životní energii skrze oči, a právě mrkev umí tuto ztrátu doplnit a očím i Duši u monitoru ušetřit.

BEWIT Mladá alfalfa BIO RAW, prášek ze šťávy

Mladá vojtěška, čili alfalfa, krásně doplní životní energii, krev, zchladí a zklidní tělo, jaterní i žaludeční oheň, doplní plíce pro svobodnější dech, a pomůže energetice se vitalizovat.

BEWIT KOPŘIVA PRÁŠEK

Kopřiva skvěle detoxikuje tělo, čistí krev a ledviny, otoky, lymfu, nadměrnou vodu v těle a vnitřní hlen (zánět). Taktéž umí podpořit osobní hranice, neb při jejich překročení nás učí hned požahnout, čímž nám dopřeje v osobním životě větší sílu a odhodlanost.

ESENCIÁLNÍ OLEJE - BEWIT SMĚSI

Bewit směsi esenciálních olejů

Firma Bewit má své vlastní směsi kvalitních terapeutických esenciálních olejů. Každá obsahuje synergii aromaolejů pro daný problém, s daným záměrem, a vytváří tak jedinečný produkt, který pomáhá. 

V Bewitu najdete směsi snad pro všechnu zdravotní či psychickou podporu, stačí jen pořádně prolistovat jejich seznam, který nyní čítá téměř 200 směsí. Alespoň pár jsem jich vybral níže, ať máte malý přehled, jaké jsou mnou nejvíce doporučené.

Esence jsou velmi koncentrované, rozhodně se nedoporučuje vnitřní užívání. 

Doporučené směsi olejů, které sám užívám:

BEWIT PROTECT

Protect je pro mě směs číslo jedna! Nádherně podporuje imunitu, neb obsahuje rozmarýn, oregano, kadidlo, a další antivirotické, antibakteriální a prohřívající esence. Občas si jej dám i vnitřně, jednu kapku.

BEWIT COLDET

Coldet je mojí druhou nejpoužívanější směsí, neb harmonizuje střevní mikroflóru. Obsahuje oleje z fenyklu, anýzu, kmínu, máty, pelyňku, zázvoru, čímž detoxikuje střeva a rozhýbává v nich energii. 

BEWIT MIRACLE

Miracle je úžasným nástrojem pro zklidnění žaludečního horka, tedy i neustávajících myšlenek, či bolestí břicha a křečí. Doporučuji si kápnout jednu kapku do pupíku. Voní po citrusech.

BEWIT SOULGUARD

Soulguard je nádherná květinová směs plná růže, gerania, ylang ylang, levandule, vanilky, neroli, kadidla, meduňky, pomeranče... Je prostě mňam! Inhaluji ji a patlu na srdce.

BEWIT EARTH

Earth je má naprosto nejoblíbenějí směs! Voní nádherně po benzoe, citronu, vetiveru a santalovém dřevu, krásně uzemňuje, zklidňuje a dostává do těla. Je nejoblíbenější směsí i mých známých a přátel.

Dále doporučuji směsi:

 • Dent - pro podporu a očistu zubů, ústní dutiny, obsahuje hřebíček.
 • Bodyguard - pro ochranu fyzického zdraví.
 • NOPA - proti bolesti, doporučuji masírovat na bolavá místa.
 • WLOSS - pro podporu hubnutí a snížení váhy i otoků.
 • Merry Christmas - krásná Vánoční pomerančovo-skořicová vůně pro navození atmosféry.
 • Balance - pro harmonizaci srdce po rozchodu či pro náročném traumatu či období.
 • Breath - pro podporu dýchání, aby bylo hlubší a plnější.
 • Deep sleep - pro podporu hlubšího a kvalitnějšího spánku, inhalovat večer před spaním.
 • Clarity - pro očistu energie po náročném dni, pokud jste se pohybovali mezi lidmi.

ESENCIÁLNÍ OLEJE - JEDNODRUHOVÉ

Bewit jednodruhové esenciální oleje

Prakticky hlavním produktem firmy Bewit jsou esenciální oleje. Těch jednodruhových nabízejí taktéž téměř 200 jako směsí. Jejich kvalita je jedna z nejlepších na trhu.

Důvod, proč jsem si vybral Bewit, byl ten, že jako jeden z poradců ve firmě pracuje můj osobní učitel tradiční čínské medicíny - Petr Novák, a ten mi dal hned krásné průvodcovství světem esencí i aromaterapie. Našel jsem tak velmi přehledně a dostupně esence, u nichž jsem hned věděl, pro co slouží. Registrací jsem navíc získal plno výhod a mám tak esence za velmi příznivou cenu. Tuto výhodu můžete mít i vy, informace jsou ještě o kus níže.

Esenciální oleje se neužívají vnitřně, obecně platí, že 1 kapka oleje v sobě obsahuje zhruba 0,5-2kg destilované byliny. Jejich použití je v aromaterapii inhalováním pomocí difuzérů, inhalačních tyčinek či jen tak z lahvičky.

Doporučená základní sada 10 olejů:

Tyhle olejíčky mít doma je naprostý základ, z něhož můžete kouzlit synergie různých účinků.

Rozmarýn

Rozmarýn rozhýbává životní energii, krev a dává věci do pohybu. Navíc rozhýbává a prohřívá chladné či zavřené srdce.

Majoránka

Majoránka rozhýbává energii ve spodním zářiči, tedy v oblasti břicha, střev a dělohy. Funguje úžasně na křeče a zatvrdliny.

Oregano

Oregano zklidňuje hlavu, žaludeční oheň a působí antiviroticky. Je jednou ze základních očistných esencí.

Tymián

Tymián čistí plíce od usazenin, otevírá hrudník a vyhání ven napadení vnějším větrem. Doplňuje odvahu a sílu.

Levandule

Levandule France je ten typ, který většina z nás má na zahradě. Levandule zklidňuje Ducha i hlavu, čistí srdce a vyživuje ho.

Máta rolní

Divoká máta rolní je základní bylinkou pro očistu meridiánů, těla i Duše. Vyhání a zklidňuje jaterní horko i vnější vítr.

Grep růžový

Grep je tonikum životní energie, působí proti vyčerpání a staví na nohy při duševním vypětí.

Mandarinka červená

Mandarinka vyživuje vnitřní dítě, dodává nám vnitřní teplo, Slunce, a vyhání z těla škodliviny.

Tea tree

Tea tree je základní esencí pro očistu prostoru, dechu i kůže po poranění. Má antivirotické účinky a posiluje plíce.

Cedr Himalájský

Cedr Himalájský je základní esencí pro doplnění energie do ledvin, kde se nachází naše životní síla a uzemnění.

Doporučené oleje pro různé neduhy:

 • 1
  Bolesti hlavy
  Oregano, Heřmánek, Citronová tráva, Levandule, Máta, Růže, Geranium
 • 2
  Nespavost
  Máta, Meduňka, Heřmánek, Chmel, Kozlík, Levandule
 • 3
  Úzkosti, panické ataky
  Růže, Geranium, Voňatka (Jamarosa), Santalové dřevo, Levandule, Cedr
 • 4
  Deprese, stagnace, skleslá nálada
  Grep, Mandarinka, Citron, Pomeranč, Citronová tráva, Bergamot, Růže, Geranium, Vanilka
 • 5
  Zimomřivost
  Zázvor, Kardamom, Pepř, Skořice, Hřebíček, Yzop
 • 6
  Neuzemněnost
  Pačuli, Vetiver, Cedr, Smrk, Borovice, Jedle, Andělika, Benzoe
 • 7
  Zavřené srdce
  Růže, Geranium, Ylang Ylang, Kananga, Levandule, Růžové dřevo
 • 8
  Obezita, nadýmání
  Fenykl, Anýz, Skořice, Hřebíček, Koriandr, Petržel semeno, Mrkev semeno, Vetiver, Zázvor
 • 9
  Vyčerpanost
  Grep, Mandarinka, Cedr, Růže, Geranium
 • 10
  Pro další neduhy mi napište dotaz!
  dan.petlak@gmail.com

DIFUZÉRY A DOPLŇKY

Bewit doplňky pro snazší aromaterapii

Aromatické esence se neužívají vnitřně, pouze se vdechují, potřebujeme k nim tedy něco, co usnadní inhalování. Firma Bewit má své vlastní difuzéry, jak na bázi vody, tak i bezvodé ultrasonické. Dále mají inhalační tyčinky, vsakující se papírky, a další doplňky. 

Doporučuji i pouzdra, kam se lahvičky dáte a budete je mít neustále u sebe.

A taktéž doporučuji si vyrobit esenci na míru, nebo své vlastní kombinace. Bewit nabízí prázdné lahvičky, do nichž svou synergii namícháte a mmáte hotovo! No, není to úžasné vňavé tvoření?

Difuzéry

Difuzéry slouží jako nástroje pro snadnou inhalaci esenciálních aromaolejů pomocí vypařování páry. Výběr je opravdu pestrý.

Inhalační tyčinky

Inhalační tyčinky slouží pro nakapání si oblíbených olejů a mít je neustále při sobě ve své kapse! Jedna tyčinka vydrží měsíce.

Pouzdra

Pouzdra jsou úložným prostorem pro vaše esence, abyste je měli organizované a neustále při sobě! Je výběr z několika variant.

HOLISTICKÁ KOSMETIKA A ECO DOMÁCNOST

Holistická kosmetika a domácnost

Firma Bewit nemá jen zaměření na esenciální oleje a potravinové doplňky, zaměřuje se rovnou na celou domácnost! V sortimentu tak má holistickou kosmetiku, pleťová séra, zubní pasty, léčivé masti, prací prášky, prostředky pro úklid domácnosti a mnoho dalších produktů!

Holistická kosmetika

Najděte si své sérum, pleťový olej či vůni a vyzkoušejte ji na vlastní kůži.

Drogerie

Eko prací prášky a domácí eko drogerie od Bewitu.

Masti a balzámy

Bio masti a balzámy pro tělo a kůži.

SPOLUPRÁCE

PŘÍLEŽITOST KE ZMĚNĚ

možnost stát se partnerem Bewit

Bewit umožňuje čerpat z hodnotného systému odměn. Je jedinečnou příležitostí, jak v dnešní hektické a dynamické době vytvořit další nohu finanční stability. Je příležitostí k pasivnímu příjmu, kdy peníze přibývají, i když spíte nebo aktivně nepracujete.

Pokud chcete jen využívat slevových výhod, Bewit nabízí 15% a 30% slevy. Podmínkou k jejich dosažení je určitá hodnota objednávek za 2 po sobě jdoucí měsíce. Sleva je pak doživotní na každá další nákup.

Bewit nabízí i týdenní a měsíční akce, kdy dává vždy 2 produkty za 50% slevu, a dále Kouzelnou středu, kdy každou středu nabízí vybrané esence za 30% slevu.

Dveře s příležitostí máte otevřené, stačí jen kliknout na odkaz níže, vyplnit formulář, a já se vám pak osobně ozvu. Registrace je plně zdarma a neklade žádné podmínky, např. měsíční odběr produktů.

Pokud jste dorazili až sem, máte nyní tyto možnosti:

 • 1
  Kliknout na některý odkaz v červeném tlačítku, tím se dostanete na daný produkt firmy Bewit a můžete si jej vložit do košíku
 • 2
  Každé kliknutí na červené tlačítko otevře Bewit stránku v dalším novém okně - proto vždy aktualizujte košík, abyste nezačínali od nuly, a v klidu vkládejte další produkty
 • 3
  Můžete mi kdykoliv napsat, kdybyste potřebovali pomoct s výběrem esencí pro vás
 • 4
  Pro využití příležitosti slev či provizí z šíření Bewit klikněte na poslední červené tlačítko zde kousek výše

Kontakt na mě:

dan.petlak@gmail.com