VIDEOKURZ JEŠTĚ NEBYL NATOČEN!

Covid nám všem dal zabrat a na psychické stránce se podepsal nejvíce. Psychoterapeutické ambulance jsou přetížené a mnoho lidí trpí depresemi, úzkostmi, nespavostmi, atakami a vyhořením. Já osobně tím vším prošel před 10 lety, a úspěšně se ze všeho po roce hledání za pár měsíců uzdravil. Proto cítím potřebu šířit myšlenku o tom, že se můžete plně uzdravit. A dokonce to dokážete i sami. 

Co je videokurz #BezPaniky?

,,Online videokurz natočený dle mých osobních zkušeností, obsahující techniky i rady, jimiž jsem se sám uzdravil z panické poruchy, úzkostí, nespavostí a deprese. Ty trvaly rok a za necelé 2 měsíce jsem je pomocí těchto principů uzdravil! Vy tak můžete sledovat přes 40 videí o mém poznání, jak tyto nemoci trvale uzdravit."

Soubor 40 videí o natočené stopáži 21 hodin
Doprovodné texty a schémata k videolekcím

Zkolaboval jsem a propukly úzkosti, deprese, panická porucha, nespavosti

Když to přišlo, nevěděl jsem, co se děje.

 • Na výletě s kamarády jsem zkolaboval a měl krátký mimotělní zážitek.
 • Poté následoval rok naprostého strachu a bezmoci.
 • Zničehonic mě přepadával strach o život, polila mě horkost a omdléval jsem.
 • Myslel jsem, že umírám. Dělo se to až 5x denně.
 • Později jsem dostal antidepresiva a rady, ať nemoc přijmu a naučím se s ní žít.
 • Ta bezmoc mě sžírala, vytratila se mi ze života radost, a antidepresiva ze mě udělala robota.

Myslel jsem jen na to, jestli přežiji do zítřejšího dne. Budoucnost pro mě skončila. Ale naději jsem nikdy neztratil. 

2013
2013

Jak jsem nalezl cestu k uzdravení?

Stav bezmoci trval rok, a poté ke mně přišel kamarád s revoluční myšlenkou, která změnila můj život:

,,Dane, co kdybys přijal, že Tvá nemoc má nějakou příčinu, za niž máš zodpovědnost, a jen Ty ji můžeš uzdravit?"

A tak jsem hledal, a hledal, odkud nemoc může pramenit. Skutečně jsem pak najednou uviděl, jaké má nemoc souvislosti s mým životem. Začínal jsem tedy chodit na různé kurzy a číst knihy o osobním rozvoji a podle jejich rad překopávat své návyky. Po změně svého myšlení, stravování, dýchání a návyků se problémy samy vytratily během 2 měsíců, a vy teď můžete být u toho, co vše jsem zjistil. 

Co vše jsem musel pochopit a změnit?

 • ZAČÍT POŘÁDNĚ DÝCHAT
  Dechem jsem zklidňoval svou mysl a rozdýchával paniky i úzkosti. Zjistil jsem, že dech je obrovský nástroj pro regulaci psychických nemocí.
 • ZMĚNIT MYŠLENÍ
  Kompletně změnit své myšlení a přijmout, že za sebe mám zodpovědnost a mohu se sám uzdravit. Taktéž bylo třeba zkrotit mou mysl, aby mi neházela stále strach a úzkosti.
 • LÉPE SE STRAVOVAT
  Vyměnil jsem fast foody, restaurace a domácí těstovinová jídla za stravování dle tradiční čínské medicíny a enormně se mi ulevilo. Správné jídlo umí s psychikou pracovat.
 • UKOTVIT POZORNOST DOVNITŘ
  Zjistil jsem, že k depresi a úzkostem vedly mé potlačené pocity a touhy. Naučil jsem se proto obrátit pozornost dovnitř, vnímat své emoce a chápat, co mi chtějí říct.
 • UZDRAVIT VZTAHY S OSTATNÍMI I SE SEBOU
  Bylo třeba uzdravit i svůj vztah k sobě a nechat odejít nezdravé vztahy. Následně uzdravit i traumata ze svého dětství a odpustit rodičům.

To vše naleznete ve videokurzu #BezPaniky!

Nyní máte možnost vstoupit do uceleného videokurzu, který obsahuje přes 40 videí o tom, jak jsem postupně měnil svůj život a uzdravoval se z panické poruchy, depresí, úzkostí, nespavostí a syndromu vyhoření.

 

Obsahuje všechna témata, která jsem musel změnit, abych se uzdravil - dýchání, myšlení, stravování, uvnitřňování, léčení vztahů.

 

Dále obsahuje témata, kterým jsem se začal věnovat až několik let po uzdravení, až jsem se stal terapeutem a vedl své klienty. 

 

Zkolaboval jsem v létě 2012, a všechny ty roky jsem zkoumal, jak nejkvalitněji panickou poruchu, depresi, úzkosti, nespavosti a vyhoření uzdravit. 

 

Videokurz #BezPaniky je výsledkem nejenom mého uzdravení, ale i celého téměř 10letého výzkumu s mými klienty a odborníky. 

Jsem Daniel Petlák a uzdravil jsem se z úzkostí i panické poruchy. Totéž můžete i vy!

Dnes jsem specialistou celostní medicíny a duchovní alchymie. Říká se, že náhody neexistují, a že to, co nás utváří, jsou naše zkušenosti. Mě nenáhodou potkala panická porucha, úzkosti a deprese, abych se z nich mohl uzdravit a poté svou zkušenost šířit dál. Neb nikdy nevíme, koho svým příběhem můžeme oslovit a zachránit tak jeho vlastní osud. 

Co vám videokurz přinese?

 • Nový pohled na váš život a hlavně naději, že i těžké chronické nemoci jsou uzdravitelné.
 • Pochopíte, proč panika a úzkosti přišly, a co vám chtějí sdělit.
 • Budete mít mou podporu pro rozdýchání akutního záchvatu paniky či úzkosti.
 • Obdržíte soubor technik, návyků a rad ke změnám životního stylu, jež vedou k uzdravení.
 • Stanete se součástí komunity lidí s podobným příběhem, a můžete tak vzájemně sdílet své postřehy.
 • Nemusíte ukončovat svou spolupráci s psychoterapeutem či psychologem.
 • Nemusíte přestat brát již doporučenou medikaci - antidepresiva či antipsychotika.
 • Nemusíte mít psychologem klasifikovanou depresi, úzkost či panickou poruchu - stačí, když se tak cítíte.

Jak je celý videokurz rozdělen?

0
hodin
natočeného materiálu

Lekce 1-3: 

Videolekce zdarma o úvodních informacích a základech panické poruchy, deprese, úzkostí a vyhoření.

Lekce 1-3: 

Videolekce zdarma o úvodních informacích a základech panické poruchy, deprese, úzkostí a vyhoření.

Lekce 1-3: 

Videolekce zdarma o úvodních informacích a základech panické poruchy, deprese, úzkostí a vyhoření.

Lekce 1-3: 

Videolekce zdarma o úvodních informacích a základech panické poruchy, deprese, úzkostí a vyhoření.

Lekce 1-3: 

Videolekce zdarma o úvodních informacích a základech panické poruchy, deprese, úzkostí a vyhoření.

Lekce 1-3: 

Videolekce zdarma o úvodních informacích a základech panické poruchy, deprese, úzkostí a vyhoření.

Jak videokurz probíhá?

Po vstupu se ocitnete ve webovém prostředí, kde budete mít několik videolekcí ZDARMA. Už jen ty vám pomohou ke značnému zklidnění a posunu. Po jejich zhlédnutí se můžete rozhodnout, zdali budete ve videokurzu pokračovat k plné verzi nebo ne. Pokud ano, pak přes email dostanete přístupové údaje do členské sekce, kde bude probíhat zbytek videokurzu ve formě videí a textů

Dále budete po většině videolekcí dostávat úkoly, abyste si hned osvojili návyky a začali na své změně pracovat. Jinak by se mohlo stát, že vám informace profičí hlavou bez užitku.

Mimoto budete mít mou podporu s možností mi kdykoliv napsat či se případně setkat.

Vaše časté dotazy:

Skutečně se po videokurzu uzdravím z panické poruchy, úzkostí, deprese, nespavostí či vyhoření?

Každý žijeme svůj vlastní příběh a ten tvoří naše zdraví. Videokurz je natočen dle mého příběhu a poznání, a i když obsahuje i široké informace o dalších možných příčinách a příbězích, nemohl jsem obsáhnout všechny. Jediné dvě myšlenky rozhodují o našem plném uzdravení - nalezení skutečného kontextu příčin a rozhodnutí svůj dosavadní život změnit. Videokurz tedy obsahuje informace, které vám pomohou se posunout, ale nespasí vás a neudělá práci za vás - to už musíte vy sami. Skutečně se tedy uzdraví jen ten, kdo se pro to rozhodne a změní vše, co k nemoci vedlo.

Je tento kurz pro mě, pokud beru antidepresiva a docházím za psychologem/psychiatrem?

Ano, je, a můžete mít vše zaráz - videokurz, antidepresiva i psychologa. Je třeba však přijmout, že antidepresiva nemoc pouze potlačují a jsou určitou berličkou, nicméně nemoc samotnou neléčí. Jakmile vás tedy videokurz začne probouzet a začnete si uvědomovat souvislosti nemoci s vaším životem, buďte připraveni, že antidepresiva mohou být překážkou k plnému uzdravení. Nedoporučuje se však jejich vysazení bez uvědomění psychiatra. Dále pak berte na vědomí, že většina psychologů či psychiatrů nezná jiný způsob léčby než medikaci a psychoterapie. Může se pak tedy stát, že neporozumí vaší nové cestě a budou vám vysazení antidepresiv či pomoc videokurzem rozmlouvat.

Pomůže mi videokurz, pokud nechci ve svém životě nic změnit?

Jelikož za vznik nemoci může váš život, pak bez jeho změny k uzdravení nemůže dojít, pouze k potlačení příznaků. Videokurz tedy není pro ty, kdo čekají na spasení. Je pro ty, kteří jsou připraveni vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou.

Mám paniky a úzkosti kvůli Covidu, pomůže mi videokurz i s tímto?

Pokud trpíte depresemi a úzkostmi kvůli Covidu, pak za vznik těchto nemocí nemůže Covid samotný, ale situace stísnění, do níž vás dostal. Vládní opatření nám vzala svobodu a do té doby jsme nebyli na stísněnost ve svých bytech zvyklí. Ve videokurzu obdržíte rady a informace, jak se s pocitem stísnění konfrontovat a zpracovat jej. A i ve stísněném prostředí nalézt svobodu i štěstí.

Kolik videokurz stojí?

Úvodní lekce jsou zdarma, tedy vstup do videokurzu nestojí nic. Lekcí je vcelku dost na to, aby vám samy o sobě pomohly s problémem. Pokud vám to však nebude stačit, můžete přejít do hlubší verze videokurzu, a ta stojí 1.888,- Kč.

Vzkazy klientů, kteří tímto léčivým procesem prošli:

Při třetí návštěvě nemocnice se srdečními arytmiemi, bušením srdce, krvácením z nosu, bolestmi hlavy a hyperventilací mi byla doporučena návštěva psychologa. Následovala tříměsíční cesta plná panických atak a silných úzkostně-depresivních stavů, které jsem se snažil vyřešit návštěvou snad všech specializovaných doktorů - kardiologem počínaje a neurologem konče. Poté jsem se konečně odhodlal jít k psychologovi, který mi oznámil, že všechny psychoterapie na mě budou neúčinné a byla mi předepsána antidepresiva. K Danovi jsem se dostal náhodou o pár dní později, dodal mi naději a ukázal směr, kterým se pro uzdravení vydat. Viděli jsme se třikrát během jednoho měsíce. Všechny problémy od panických atak po bolesti hlavy jsou již minulostí a antidepresiv jsem se přitom ani nedotkl. Díky Danovi mě v životě opět nic neomezuje.
Jirka, 21 letPanická porucha
Regresni terapie s Danem me posunula zase o kousek dal v me ceste seberozvoje, pomohla mi opravdu odpustit lidem v me minulosti, cimz se mi velmi ulevilo. 😊
Míša, 23 letPanická porucha

Kolik stojí videokurz #BezPaniky?

Cena za videokurz je velmi nízká a to z jediného důvodu - aby se dostal mezi co nejvíce lidí a cena nebyla překážkou k uzdravení. Vím, že většina mých klientů s úzkostmi, panikou či depresemi nemohla chodit do práce, a věřím, že právě tito lidé pomoc potřebují nejvíce. Zároveň slyším a vnímám, že mnoho lidí si kvůli těmto nemocím vezme svůj život a končí sebevraždou. Zvlášť teď v době covidové. Tak právě proto je cena nízká - aby videokurz mohl zachránit co nejvíce pochroumaných životů.

A co víc - několik úvodních lekcí je prostě zdarma, protože mi to dává smysl. Vnímám již akutnost situace a jelikož vím, jak se z těchto nemocí uzdravit, chci některé informace šířit zdarma. Zároveň po zhlédnutí několika lekcí zdarma navnímáte, zdali chcete investovat do placené verze videokurzu nebo vám to již stačilo. 

1.888,- Kč

Nalijte si šálek zdraví. Nebo i dva.

Pohodlně se usaďte, pusťte si příjemnou relaxační hudbu, uvařte si teplý čaj a nechte se unášet proudem léčivých informací. Za první lekce skutečně nic nedáte, jsou ZDARMA. 

Znáte někoho, komu může videokurz pomoci?

Doba covidová zastihla každého a kvůli ní opravdu hodně Čechů i Slováků trpí depresemi, úzkostmi, nespavostmi, panickou poruchou či vyhořením. Dle statistik každý pátý. To je zhruba 3.000.000 Čechoslováků. A to už není málo. 

Svým sdílením můžete někomu zachránit život. Nikdy totiž nevíme, koho byť jen jediné sdílení osloví. 

Děkuji.